Pieter OMTZIGT

Pieter  OMTZIGT Substitute
Member of the House of Representatives
Christian Democrat Appeal (CDA)
House of Representatives - Tweede Kamer der Staten Generaal
Postbox 20018 NL - 2500 EA - The Hague
BE Netherlands


Assembly Member

  • from 24/09/2001 to 02/10/2003 (Substitute-Albania)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

President of the Assembly

  • from 25/01/2010 to 22/01/2012

Declarations of interests

  • No declaration available yet