Mehmet ALTINSOY

Mehmet  ALTINSOY Substitute
Deputy
rép. nat. paysan
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM)
Bakanlıklar TR - 06543 - ANKARA
BE Turkey


Assembly Member

  • from 03/05/1976 to 01/04/1978 (Substitute-Turkey)
  • from 24/01/1966 to 02/05/1966 (Substitute-Turkey)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet