Pierre-Charles KRIEG

Pierre-Charles  KRIEG Representative
Deputy
U.D.R.
Assemblée nationale
Palais Bourbon FR - 75355 - Paris cedex 07 SP
BE France


Assembly Member

  • from 02/07/1973 to 30/06/1975 (Representative-France)
  • from 27/01/1969 to 19/05/1972 (Representative-France)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet