Sir Fitzroy MACLEAN

Fitzroy  MACLEAN Representative
Deputy
conservative
House of Commons
 GB - SW1A 0AA - London
BE United Kingdom


Assembly Member

  • from 22/01/1973 to 01/05/1974 (Representative-United Kingdom)
  • from 26/11/1951 to 26/05/1952 (Representative-United Kingdom)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet