Manuel MARIN GONZALEZ

Manuel  MARIN GONZALEZ Substitute
Deputy
Socialiste
Congreso de los Diputados
Calle Floridablanca s/n ES - 28071 - Madrid
BE Spain


Assembly Member

  • from 25/04/1983 to 29/06/1983 (Substitute-Spain)
  • from 23/01/1978 to 24/09/1980 (Substitute-Spain)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet