Pierre BÉRÉGOVOY

Pierre  BÉRÉGOVOY Representative
Senator
Socialiste
Sénat
Palais du Luxembourg, 15 rue de Vaugirard FR - 75291 - Paris cedex 06
BE France


Assembly Member

  • from 30/06/1986 to 26/01/1987 (Representative-France)
  • from 25/09/1967 to 21/04/1975 (Representative-France)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet