Pier Paolo GASPERONI

Pier Paolo  GASPERONI Representative
Deputy
Socialiste
Consiglio Grande e Generale
Palazzo Pubblico, Piazza della Libertà SM - 47890 - San Marino
BE San Marino


Assembly Member

  • from 28/01/1991 to 02/07/1993 (Representative-San Marino)
  • from 03/10/1988 to 04/10/1990 (Substitute-San Marino)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet