Périclès ARGYROPOULOS

Périclès  ARGYROPOULOS Substitute
Deputy
Progressiste
House of Parliament
Palaia Anactora GR - 10021 - Athens
BE Greece


Assembly Member

  • from 15/09/1952 to 07/05/1953 (Substitute-Greece)
  • from 26/11/1951 to 26/05/1952 (Substitute-Greece)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet