Eugène SCHAUS

Eugène  SCHAUS Representative
Deputy
Démocratique
Chambre des Députés
23, rue du Marché-aux-Herbes LU - 1728 - Luxembourg
BE Luxembourg


Assembly Member

  • from 03/11/1964 to 12/05/1969 (Representative-Luxembourg)
  • from 26/11/1951 to 21/04/1959 (Representative-Luxembourg)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet