Spyros KYPRIANOU

Spyros  KYPRIANOU Representative
Deputy
LDR
House of Representatives of the Republic of Cyprus
 CY - 1402 - Nicosia
BE Cyprus


Assembly Member

  • from 27/01/1997 to 26/01/1998 (Representative-Cyprus)
  • from 24/06/1996 to 07/11/1996 (Representative-Cyprus)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet