Sir David CAMPBELL

David  CAMPBELL Substitute
Deputy
conservative
House of Commons
 GB - SW1A OAA - London
BE United Kingdom


Assembly Member

  • from 21/04/1959 to 01/01/1960 (Substitute-United Kingdom)
  • from 20/05/1954 to 01/01/1957 (Representative-United Kingdom)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet