Vangjel DULE

Vangjel  DULE Substitute
Deputy
Human Rights Union Party
Assembly of the Republic of Albania
Bulevardi Deshmoret e Kombit nr. 4 AL - - Tirana
BE Albania


Assembly Member

  • from 22/01/2007 to 25/01/2010 (Substitute-Albania)
  • from 23/09/2002 to 10/01/2006 (Substitute-Albania)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet