Silvio BERLUSCONI

Silvio  BERLUSCONI Representative
Deputy
Forza Italia
Camera dei deputati
Palazzo Montecitorio IT - 00186 - Roma
BE Italy


Assembly Member

  • from 02/10/2006 to 29/09/2008 (Representative-Italy)
  • from 04/11/1998 to 25/06/2001 (Representative-Italy)

Working language: French

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet