Željko KOMŠIĆ

Željko  KOMŠIĆ Substitute
Deputy
Democratic Front
Parlamentarna skupština BiH
Trg Bosne i Hercegovine 1 BA - 71000 - Sarajevo
BE Bosnia and Herzegovina


Assembly Member

  • from 20/06/2016 to 20/01/2019 (Substitute-Bosnia and Herzegovina)
  • from 20/04/2015 to 19/06/2016 (Representative-Bosnia and Herzegovina)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet