Iskhak MASALIEV

Iskhak  MASALIEV Substitute

Onuguu
Jogorku Kenesh of the Kyrgyz Republic
205 Chuy Prospect KG - 720053 - Bishkek
BE Kyrgyzstan


Assembly Member

  • from 21/01/2019 to 26/01/2020 (Substitute-Kyrgyzstan)
  • from 25/01/2016 to 22/01/2017 (Substitute-Kyrgyzstan)

Working language: English

MP's role(s) in Committee(s) and Sub-Committee(s)

Declarations of interests

  • No declaration available yet